Oppo katlanabilir telefon duyuracak: Oppo Find N

Oppo Find N

Oppo katlanabilir telefon duyuracak: Oppo Find N

ABONE OL 

Akıllı telefon pazarının önemli markalarından olan Oppo, son yıllarda bir hayli popülerleşen katlanabilir akıllı telefonlara bir yenisini eklemek için çalışmalara başlamıştı. Şirket yakında Oppo Find N modeliyle karşımıza çıkacak.

Oppo Find Z Göründü

Oppo Find Z nihayet göründü. Find Z tıpkı Galaxy Z Fold modelleri gibi dikey katlanabilir yapısıyla karşımıza çıkacak. OnePlus kurucusu Pete Lau tarafından paylaşılan görüntüde akıllı telefonun yalnızca yandan görünümü yer alıyor.

Oppo katlanabilir telefon duyuracak: Oppo Find N

15 Aralık tarihinde duyurulacak olan akıllı telefona dair hiçbir bilgi yok ancak akıllı telefonun dikkat çekmesi bekleniyor. Yaklaşık 4 yıldır geliştirilen modelin katlanabilir akıllı telefon pazarında rekabeti de beraberinde getirmesi bekleniyor.

Oppo Otomobil için Lisans Aldı

Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo‘nun bir ticari marka başvurusu ortaya çıktı. ”Bilimsel araç” statüsünde yapılan başvuruda markanın isminin de ”OCAR” olması dikkatleri çekti. Henüz üretime geçeceği kesin olmayan projenin ön araştırma evresinde olduğu belirtildi. Yakın zamanda bu konuda detaylı açıklamaların gelmesi bekleniyor. Ancak böyle bir lisans başvurusu bile Oppo şirketinin otomobil üretimi konusunda istekli olduğunu gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir