Opera DeversiFi ile anlaştı!

Opera DeversiFi

Opera DeversiFi ile anlaştı!

ABONE OL 

Kripto para piyasasının önemli gelişmelerinden sayılan Web3 projeleri büyük ilgi görüyor. Ayrıca bu Web3 projelerinin aktif bir şekilde kullanılabilmesi için de yüksek işlem ücretlerine çözümler aranıyor. DeversiFi isimli DeFi platformu ile Opera, Web3 konusunda iş birliği yaptı.

Opera DeversiFi İş Birliği Detayları Açıklandı

Dünyanın en popüler internet tarayıcılarından olan Opera, kripto para piyasasının en güncel konularından olan Web3 entegrasyonu için DeversiFi ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma ile birlikte Ethereum Layer 2 Opera’da kullanılabilecek. Bu da düşük işlem ücreti ve kısa sürede işlem yapabilme anlamına geliyor.

Bu entegrasyon sayesinde, Opera kullanıcıları, kullanıcı dostu bir arayüz üzerinden DeFi ile sorunsuz bir şekilde etkileşime girebiliyor ve özellikle kullanıcılar için uygun olan finansal hizmetlerle düşük maliyetlerle etkileşim kurmanın tamamen yeni bir yolunu deneyimleyebiliyor.

Opera DeversiFi ile anlaştı!

Opera Solana Ortaklığı Duyurulmuştu

İnternet tarayıcıları ve kripto paraların bu tarayıcılar üzerinden kullanıcılarına erişebilmesi yeni ortaklıkları da beraberinde getiriyor. Opera resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile birlikte Solana ortaklığı duyuruldu. Bu ortaklıkla birlikte Solana dApp’lerine Opera’nın Android tarayıcısından sorunsuz erişebilecek. Ayrıca düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem gerçekleştirme imkanı da yatırımcılara büyük kolaylık sağlayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir