Opensea Solana NFT’lerini desteklemeye başladı!

Opensea Solana NFT

Opensea Solana NFT’lerini desteklemeye başladı!

ABONE OL 

Dünyanın en popüler NFT platformlarından olan Opensea, yalnızca Ethereum tabanlı NFT’leri destekliyordu. Ancak yapılan son açıklamalar ile birlikte Solana NFT’lerinin de destekleneceği duyuruldu.

Opensea Solana NFT’lerini Desteklediğini Duyurdu

NFT platformu Opensea, Ethereum tabanlı NFT’lerin yanı sıra artık Solana NFT’lerini de desteklemeye başladı. Bu sayede artık Solana Blockchain ağının kullanan NFT’ler de Opensea platformunda satışa sunulabilecek ve satın alınabilecek.

Opensea resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ”Beklediğiniz an” ifadesiyle yapıldı. Tweet’in devamında şu an 165 Solana tabanlı NFT koleksiyonunu desteklediklerini ve zamanla bu sayının artacağı ifade edildi.

Opensea Davayla Karşılaştı

20 Şubat tarihinde Opensea platformunun ismini kullanan dolandırıcılar, yatırımcıların cüzdanlarını bağlamalarıyla birlikte birçok NFT varlığı ve Ethereum’u çalmıştı. Mağdur yatırımcılardan olan Timothy McKimmy, bu saldırıda Opensea platformunun ‘güvenlik ihlallerini önlemek, tanımlamak, tespit etmek, yanıt vermek, hafifletmek, kontrol altına almak ve/veya düzeltmek için politika ve prosedürleri uygulamada başarısız’ olduğunu ifade ederek tazminat davası açtı.

McKimmy, 1 milyon dolar değerindeki tazminat davasıyla Opensea platformu sebebiyle mağdur olduğunu ifade etti.

NFT Nedir? Neden Bu Kadar Pahalı? videomuzu izlemek için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.