OnePlus 8 serisinden Fortnite müjdesi

OnePlus 8 serisinden Fortnite müjdesi

OnePlus 8 serisinden Fortnite müjdesi

ABONE OL 

İçinde bulunduğumuz senenin iddialı amiral gemisi telefonlarından biri olan OnePlus 8 ve 8 Pro telefonları Fortnite oyununu çok yüksek hızda oynatmaya başladı.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de 7T serisini satışa sunan OnePlus yeni akıllı cihazlar üretmenin dışında var olan cihazlarının iddialarını arttırmaya devam ediyor. Snapdragon 865’ten işlemci gücünü alan OnePlus 8 Pro, 8 GB RAM 128 GB depolama alanı, 12 GB RAM 256 GB depolama alanı seçenekleriyle iki farklı versiyonla satışa sunulmuştu. Dörtlü kamera sistemi, 4.510 mAh piliyle iddialı olan amiral gemisi telefonu OnePlus 8 serisinin teknik olarak öncüsüydü.

OnePlus 8 ve 8 Pro modelleri bu derece iddialıyken şimdi de Fortnite oyununa yaptığı güncelleme ile akıllı cihazın sahiplerini ve sahip olma düşüncesi içinde olanları mutlu etti.

OnePlus 8 serisinden Fortnite müjdesi

OnePlus 8 serisi Fortnite oyununun mobil sürümünü 90 fps ile saniyede 90 kare olarak oynatıyor. Fps oyun hızıyla direkt olarak alakalı olan bir özellik olduğu için fps’in yükseltilmesi oyunun çok daha yüksek bir akıcılıkla oynanacağı anlamına geliyor.

OnePlus ve Epic Games tarafından yapılan bir ortaklık neticesinde alınan bu kararın arkasında OnePlus’ın yeni telefonlarında kullandığı ekranda yüksek yenileme hızı desteği yatıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.