One UI 5 güncellemesi neler sunacak?

One UI 5 güncellemesi

One UI 5 güncellemesi neler sunacak?

ABONE OL 

Samsung dün düzenlediği etkinlikte One UI 5 isimli kullanıcı arayüzünü duyurdu. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen One UI 5 güncellemesi neler sunacak? Bu sorunun cevabına hep birlikte göz atacağız.

One UI 5 Güncellemesi Birçok Yeni Detayı Getiriyor

Samsung düzenlediği son etkinliğinde One UI 5 isimli kullanıcı arayüzünü duyurdu. Birçok Samsung kullanıcısı tarafından merakla beklenen güncelleme akıllı telefonun birçok özelliğinde yenilikler sunacak.

Galerinizde yer alan fotoğraf üzerinden de telefon numarası, internet sitesi vb. gibi detayları da rahatlıkla kopyalama imkanı kullanıcılara verilecek.

One UI 5 güncellemesi neler sunacak?

One UI 5 güncellemesi ilk olarak kullanıcılara yaşam tarzlarını akıllı telefonlara eşleştirme imkanı sunacak. Uyku takibi, dinlenme ve güç içi aktiviteleri için akıllı telefonunuzu kendi yaşamınıza göre ayarlama imkanına sahip olacaksınız. Daha önce sunulmayan ek özellikler de kullanıcılara sunulacak.

Bixby Metin Çağrısı isimli özellik ile aramaları mesaj olarak yanıtlayabileceksiniz ve mesaj metniniz otomatik olarak sese dönüştürülecek. Bu da ek bir özellik olarak One UI 5 ile kullanıcılara sunulacak.

One UI 5 güncellemesi neler sunacak?

Akıllı telefonu kullanırken widget ekleyen kullanıcılar için de akıllı ve daha kullanışlı öneriler sunulacak.

One UI 5 güncellemesi neler sunacak?

Android 13 işletim sistemi tabanlı olarak geliştirilen One UI 5, Samsung Developer Conference (SDC)’da duyuruldu. One UI kullanıcı arayüzü yazılımın ana güncellemesi olan One UI 5’in ilk olarak Galaxy S22 serisine gönderileceği açıklandı.

Samsung Galaxy S22 serisinin ekim ayının sonuna kadar itibaren One UI 5 güncellemesi alacağı da etkinlikle belirtildi. Diğer modellere de kasım ayından itibaren One UI 5 güncellemesinin gönderilmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir