OKX borsası sunucu problemi yaşıyor!

OKX borsası

OKX borsası sunucu problemi yaşıyor!

ABONE OL 

En büyük kripto para borsalarından olan OKX, yaşadığı sunucu problemi sebebiyle erişim kısıtlaması yaptığını açıkladı. Yapılan açıklamada fonların güvende olduğu da ifade edildi.

OKX Borsasına Erişim Sağlanamıyor

OKX, sunucu sağlayıcısı Alibaba Cloud sebebiyle erişim sorunu yaşandığını açıkladı. OKX resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Şu anda bulut sağlayıcımızda kullanıcı deneyimini etkileyen kesintili bir bağlantı hatası var. Geliştirme ekibimiz sorunu onlarla birlikte çözüyor. Fonlar güvende. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı üzgünüz.

Bu açıklamanın hemen ardından şu açıklama yapıldı:

Alibaba Cloud hala HK Zone C ekipman arızasını düzeltiyor. Geliştirme ekibimiz onlarla temasa geçti ve en kısa sürede düzeltmeleri için onları teşvik etti. Alibaba Cloud anormalliğini giderdiğinde devam etmeye hazırız. Tüm fonlar güvende.

OKX borsası sunucu problemi yaşıyor!

OKX Rezervleri Duyurmuştu

Kripto para borsaları FTX olayının ardından varlıklarını şeffaflık ilkesi gereği açıklamaya başladı. İlk olarak Binance tarafından atılan bu adıma bir yenisi OKX tarafından eklendi. OKX rezervleri, OKX resmi Twitter hesabından açıklanmıştı. İşte OKX rezervleri:

  • ~89K BTC
  • ~1M ETH
  • ~$6BN

Bu açıklama göre OKX rezervlerinde yaklaşık 89 bin Bitcoin, yaklaşık 1 milyon Ethereum ve yaklaşık 6 milyar dolar değerinde sabit fiyatlı kripto para bulunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir