Nubia Red Magic 7 tanıtım tarihi açıklandı!

Nubia Red Magic 7

Nubia Red Magic 7 tanıtım tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Oyun telefonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nubia, yakında Red Magic serisinin en güncel versiyonu olan Red Magic 7 serisini duyuracak. Lansman tarihi belli oldu.

İşte Nubia Red Magic 7 Tanıtım Tarihi!

Akıllı telefon pazarında oyun telefonlarının payı giderek artıyor. Nubia da pazar payını arttırmak için Red Magic 7 serisini duyurmaya hazırlanıyor. ZTE’nin alt markası olan Nubia, Weibo hesabından Red Magic 7 serisinin posterini paylaştı. Bu posterde serinin 17 Şubat tarihinde karşımıza çıkacağı görünüyor.

Nubia Red Magic 7 tanıtım tarihi açıklandı!

Red Magic 7 serisinin Red Magic 7 ve Red Magic 7 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. Ayrıca bu akıllı telefonların güçlerini Snapdragon 8 Gen 1‘den alması bekleniyor.

Nubia Red Magic Rekor ile Karşımıza Çıkabilir

Üretmiş olduğu Red Magic serisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nubia, yakında Red Magic 7 ile karşımıza çıkacak. 3C sertifikası ortaya çıkan akıllı telefonun 165W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Uluslararası kapasite sınırları sebebiyle maksimum 66W hızlı şarj desteği sunabilen markalar yerel olarak bu hızlı şarj desteklerini değiştirebiliyor.

Yani ZTE‘nin alt markası Nubia tarafından Red Magic modelinde 165W hızlı şarj desteği sunulsa bile her ülkede bu kapasite kullanılmayacak. Her ne kadar bu şarj seviyesi en yüksek kapasite gibi görünse de Xiaomi, 200W hızlı şarj desteği ile rekoru elinde bulunduruyor. 200W hızlı şarj desteği de 4.000 mAh bataryanın 8 dakika gibi kısa bir sürede dolmasını sağlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir