Nubia Red Magic 7, 165W hızlı şarjla gelecek!

Nubia Red Magic 7

Nubia Red Magic 7, 165W hızlı şarjla gelecek!

ABONE OL 

Akıllı telefonlar karşımıza çok daha güçlü özelliklerle çıkmaya devam ediyor. Her marka başka bir özellik ile diğer markalardan ayrışırken Nubia da hızlı şarj desteği ile diğer markalardan kendini ayırıyor. Yakın duyurulacak olan Nubia Red Magic 7 modelinin 165W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkabileceği göründü.

Nubia Red Magic Rekor ile Karşımıza Çıkabilir

Üretmiş olduğu Red Magic serisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Nubia, yakında Red Magic 7 ile karşımıza çıkacak. 3C sertifikası ortaya çıkan akıllı telefonun 165W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Uluslararası kapasite sınırları sebebiyle maksimum 66W hızlı şarj desteği sunabilen markalar yerel olarak bu hızlı şarj desteklerini değiştirebiliyor.

Yani ZTE‘nin alt markası Nubia tarafından Red Magic modelinde 165W hızlı şarj desteği sunulsa bile her ülkede bu kapasite kullanılmayacak. Her ne kadar bu şarj seviyesi en yüksek kapasite gibi görünse de Xiaomi, 200W hızlı şarj desteği ile rekoru elinde bulunduruyor. 200W hızlı şarj desteği de 4.000 mAh bataryanın 8 dakika gibi kısa bir sürede dolmasını sağlıyor.

Nubia Red Magic 6
Nubia Red Magic 7, 165W hızlı şarjla gelecek!

Nubia Red Magic 6 Tanıtılmıştı

6.8 inç FHD+ AMOLED ekran ve üzerinde 8 megapiksel ön kameraya sahip olan Nubia Red Magic 6 gücünü Snapdragon 888‘den alıyor. 8 GB, 12 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesine sahip olan karşımıza çıkıyor. Nubia‘nın yeni akıllı telefonu işletim sistemi olarak ise Android 11 kullanıcı arayüzü olarak ise RedMagic OS 4.0 ile kutusundan çıkıyor.

Akıllı telefon 165 Hz ekran yenileme hızını da kullanıcılara sunuyor.

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel geniş açı kamerası ve 2 megapiksel makro kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimine sahip olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Nubia Red Magic 6, 65W hızlı şarj destekli 5.050 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.