Nokia geri dönüyor! İşte dönüş programı

Nokia geri dönüyor

Nokia geri dönüyor! İşte dönüş programı

ABONE OL 

Hepimizin geçmişinde bir şekilde yeri olan, telefon piyasasının yaşayan efsanesi Nokia, uzun zamandır yer almadığı akıllı telefon pazarına geri dönüyor. Şirket yalnızca telefon değil, tablet ve kulaklık modelleri üzerinde de çalışıyor. İşte teknoloji devi şirketin planı:

Nokia Geri Dönüyor

Daha önce amiral gemisi akıllı telefonları piyasaya sürüp dev şirketlerle girdiği yarıştan umduğunu bulamayan şirket, Mayıs ayında yaptığı sertifika başvurularıyla birlikte piyasaya geri döneceğini göstermiş oldu.

Sertifikalara göre Nokia, G21 ve G11 Plus model isimleriyle birer akıllı telefon, Penguin kod adlı bir T10 tablet ve birkaç kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalışıyor.

Şirket 24 Haziran tarihinde bir etkinlik düzenleyecek ve muhtemelen bu etkinlikte yeni akıllı cihazlar tanıtılacak. Şirketin amiral gemisi denemesinin yeterince başarılı olmaması ve ortaya çıkan bilgiler ışığında yeni ürünlerinin bütçe dostu olması bekleniyor. Güvenilir ve bilinen bir marka olduğu için de bütçe dostu fiyat performans ürünleri çıkaran şirketin ürünlerinin talep görmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir