Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

ABONE OL 

Popüler video akış platformu Netflix’e nasıl üye olacağımızı neredeyse hepimiz biliyoruz, peki Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?

Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Kullandığımız Netflix planını iptal etmek için Netflix Yardım Merkezi’ne girmemiz gerekiyor. Ardından ‘Yayın planını iptal edin‘ seçeneğine tıklayıp iptal sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada karşımıza iki seçenek çıkıyor.

İlk seçenek ‘İptal İşlemini Tamamla‘ ile üyeliği tamamen iptal edebilirsiniz, bu seçenek bir dahaki fatura dönemine kadar kullanabileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca 10 ay içerisinde üyeliği yeniden başlatırsanız profilleriniz, favorileriniz, izleme tercihleriniz ve hesap ayrıntılarınız kaybolmayacak.

İkinci seçenek olan ‘Planımı Küçült‘ ise üyelik planımızı Temel ya da Standart plana düşürmemizi sağlıyor.

Netflix üyelik iptali nasıl yapılır?
Netflix Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Netflix Hextech Mayhem İsimli Bir Mobil Oyun Yayınladı

Netflix, reklamlar, ekstra ücretler veya uygulama içi satın alımlar olmadan Netflix üyeliği kapsamında mobil uygulamadan oyunu indirip erişmek mümkün.

Müzik ritimleri eşliğinde sonsuz bir koşu oyunu olan Hextech Mayhem, PC ve Nintendo Switch platformlarından sonra iOS ve Android işletim sistemleri için mobilde de indirmeye sunuldu. Ziggs karakteriyle oynadığımız ve Heimerdinger’i yenmeye çalıştığımız oyunda ekrandaki simgelere dokunarak ilerlememiz gerekiyor, Zıplama, aşağı vurma ve bomba atma gibi özelliklerimiz bulunuyor. Tempo tutturmamızın ardından havaya uçup düşmanlarla uçarak savaşmamız gerekiyor. Karakter gelişimine dayalı bir oyun olan Hextech Mayhem, App Store ve Google Play Store’dan ve Netflix mobil uygulamasından indirilebilir durumda.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.