Netflix Türkiye kullanıcı sayısı belli oldu

   Netflix Türkiye kullanıcı sayısı belli oldu

  Korona virüsü dünya üzerindeki birçok şirketi olumsuz etkiledi. Ancak bazı şirketler adeta Korona virüsünün dezavantajlarını avantaja çevirmesini bildi. Netflix‘te bu şirketlerden biri. Korona virüsü sebebiyle evlerinden çıkamayan insanlar internet üzerinden dizi ve film izleyebileceği Netflix‘e oldu.

  İşte Netflix Türkiye Kullanıcı Sayısı!

  Netflix Türkiye kullanıcı sayısı açıklandı. Özellikle son dönemlerde ülkemiz için özel üretilen yerli içeriklerle kullanıcılarının karşısına çıkan Netflix’in Türkiye’de 1.7 milyon kullanıcısı mevcut. 2020 yılının ilk çeyreğinden Türkiye’de 53 milyon dolar gelir elde şirket sektörün en iyi olduğunu kanıtlıyor.

  Ülkemizde 1.7 milyon kullanıcısı olan Netflix‘in dünyadaki kullanıcısı da açıklandı. Netflix‘in dünya çapında 2020 Nisan verilerine göre 183 milyon kullanıcısı bulunuyor. 2019 yılının sonlarında 167 milyon abonesi bulunan dijital platformun Korona virüsü sayesinde kullanıcı sayısı bir hayli arttı.

  Netflix Türkiye kullanıcı sayısı belli oldu

  Netflix’in Yeni Türk Dizisi Açıklandı!

  Daha önce yayınladığı 3 dizide de başarılı sonuçlar alan Netflix’in yeni Türk dizisi açıklandı. Kerpeten Ali karakteriyle özdeşleşen Barış Falay’ın açıklamaları Netflix şirketinin 2015‘de yayınladığı Call My Agent dizisini Türkiye’de uyarlanacağı gerçeğini ortaya çıkardı.

  Barış Falay verdiği bir röportajda yeni projeyi açıkladı. Menajerimi Arayın isminde olması beklenen dizinin başrolü olacağını belirten Falay yeni karakterinin bir hayli farklı olacağını söyledi.

  Başrolde Barış Falay’a Canan Ergüder eşlik ederken Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu isimlerinin de dizide yer alacağı belirtildi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir