Netflix Türkiye fiyatlarına zam yapıldı!

Netflix Türkiye fiyatlarına zam yapıldı

Netflix Türkiye fiyatlarına zam yapıldı!

ABONE OL 

Netflix birkaç ay aradan sonra yeniden Türkiye fiyatlarına zam yaptığını ve bu zammın yeni kullanıcılara direkt, eski kullanıcılara ise kademeli olarak yansıtılacağını açıkladı.

Netflix Türkiye Fiyatlarına Zam Yapıldı

Netflix Türkiye‘de en son yapılan zamdan sonra fiyatlar Temel paket 26,99 TL, Standart paket 40,99 TL, Özel paket ise 54,99 TL olmuştu. 13 Eylül tarihi itibariyle yapılan zamla birlikte paket fiyatları şöyle olacak:

  • Temel paket: 37.99 TL
  • Standart paket: 57.99 TL
  • Özel paket: 77.99 TL

Şirket yetkilisinden gelen açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız.

Şirket politika olarak içerik sayısını sürekli arttırmayı hedeflediğini ve bu yüzden tüm ülkelerde dönem dönem fiyat artışı yaptığını açıklamıştı.

Netflix Türkiye Fiyatları

Netflix’ten Kritik Reklam Kararı!

Şirket çok yakında reklamlı abonelik paketini ABD, Almanya, Kanada ve Avustralya ülkelerinde 1 Kasım 2022 tarihinde yayınlayacak ve muhtemel fiyat 7 dolar olacak. Türkiye için net bir tarih ve fiyat olmasa da çok geçmeden ülkemizde de sunulacağı biliniyor. Şirketin reklam gösterimleriyle ilgili aldığı karar ise dikkat çekti.

Netflix, reklamlı abonelik paketinde içerikler arasında çıkacak olan reklamlarda kripto para, siyaset ve ilaç reklamlarını göstermeme kararı aldı. Bu karar Avustralya’da reklam veren ajanslar tarafından açıklandı. Şirketin ayrıca çocuklara yönelik reklamlara da yanıltıcı olma ihtimali nedeniyle izin vermeyeceği biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir