Netflix oyun planlarını açıkladı

Netflix oyun planlarını açıkladı

Netflix oyun planlarını açıkladı

ABONE OL 

The Washington Post, son haftalarda çalkantılı dönemler geçiren Netflix platformunun oyun planlarını açıkladı.

Netflix Oyun Planlarını Açıkladı

Dijital film ve dizi sektörünün öncülerinden Netflix oyun programını sundu. Şu sıralarda aktif 18 oyun bulunan platformda yıl sonuna kadar 50 oyuna yakın bir sayıya ulaşılması bekleniyor.

Hangi oyunların geleceği belli olmasa da platform, yıl sonuna kadar sıkı bir çalışma sonucunda 30 yeni oyunu platforma entegre etmek istiyor. Netflix, mobil oyun tarzında ilerliyor ve ilerleyen dönemlerde film-dizi sektörüne nazaran oyun sektöründe daha aktif bir yer alabilir.

Netflix Ucuza Reklamlı Paket Sunacak

221 milyon abonesinin olduğu ve yılın ilk çeyreğinde 200 bin kullanıcı kaybettiğini açıklayan şirket, reklamlı bir abonelik paketi sunacak. “Netflix’i takip edenler benim reklamcılığın karmaşıklığına karşı olduğumu ve aboneliklerin basitliğinin büyük bir hayranı olduğumu bilirler. Ama bunun hayranı olduğum kadar tüketicilerin isteklerinin daha büyük hayranıyım.” diyen Hastings, daha uygun fiyata Netflix abonesi olmak isteyenleri kırmayarak yeni bir sistem hazırladıklarını açıkladı.

Muhtemelen önümüzdeki yıl hayata geçecek olan uygulama, daha uygun fiyatlı olacak ve platform içerisinde vakit geçirip içerik izlerken karşımıza çıkan reklamlar ile aradaki fiyat farkı kapanacak. Hastings, durumla ilgili “Bu modelin Hulu’da işe yaradığı açık. Disney ve HBO da yaptı. İşe yarayıp yaramayacağı konusunda çok fazla bir şüphemiz yok. Tüm şirketler bunu anlamış durumdalar.” açıklamasını yaptı.

Netflix Türkiye fiyatına yapılan zamla birlikte yeni fiyatlar şöyle:

  • Temel: 26,99 TL37,99 TL
  • Standart: 40,99 TL57,99 TL
  • Özel: 54,99 TL77,99 TL

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir