Merakla beklenen Netflix dizisi Atiye ikinci sezonuyla yayında!

 Merakla beklenen Netflix dizisi Atiye ikinci sezonuyla yayında!

Netflix Türkiye‘nin ikinci yerli dizisi olan Atiye‘nin ikinci sezonu yayınlandı. Uzun zamandır merakla beklenen dizi büyük bir izleyici kitlesi tarafından beğenilmişti.

Atiye İkinci Sezonu Yayınlandı!

Netflix Türkiye’nin sevilen dizilerinden olan Atiye’nin ikinci sezonu 10 Eylül (bugün) itibariyle yayınlandı. Dizi ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da 8 bölüm ile karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür‘ün yer aldığı dizi Göbeklitepe’deki gizemli olaylardan bahsediyor. Netflix tarafından dizi şu cümle ile tanıtılıyor:

”İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.”

Atiye Dizisinin IMDb Puanı

Dizi ve film tutkunlarının bir diziye ya da filme başlamadan önce mutlaka baktıkları platform olan IMDb, kullanıcılar tarafından filmlere ve dizilere verilen puanlara göre yapımları derecelendiriyor. Atiye dizisi IMDb platformunda 14.331 kişi tarafından oylandı ve 10 üzerinden 7.5 gibi yüksek bir puanla sevilen diziler arasında yer alıyor.

Atiye Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=eeKmEzWVKSg&feature=emb_logo

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir