NBA 2K21, PlayStation 4 için satışa sunuldu

NBA 2K21, PlayStation 4 için satışa sunuldu

NBA 2K21, PlayStation 4 için satışa sunuldu

ABONE OL 

2K şirketinin son 19 yılın en yüksek puanlı ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşan basketbol oyunu NBA serisinin yeni versiyonu NBA 2K21 PlayStation 4 için satışa sunuldu.

  • Çok Daha Gerçekçi – Görsel sunum, oyuncu yapay zekası, oyun modları
  • Seçkin Oynanış – Gelişmiş Pro Stick kontrollerini kullanarak topun hakimi olablirsiniz. Şutlar ve turnikelerde yeni hassasiyet ve yetenekleri kullanarak, etkin top yönetimi ile yeni imza hareketlerinizin kilidini açın.
  • Senin G.O.A.T. Takımın – Mevcut NBA yıldızları ve efsane oyunculardan oluşan en iyiler koleksiyonunuzu MyTEAM’de kurun ve dünya çapındaki diğer oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz.
  • Yeni MyCAREER Hikayesi – Tamamen yeni, sinematik MyCAREER deneyimi olan The Long Shadow ile birlikte 10 tane lisanslı kolej programından başlayarak NBA’e doğru yükselebilirsiniz.
  • Yeni Neighborhood Mahali – Yeni NBA 2K21 Neighborhood yeni görseller ve tasarımla sizi sahil kenarına, güneşin altında 1v1, 3v3, 5v5 mücadeleleri yapmaya götürüyor.
  • USA Basketball – Klasik takımlar ile sahaya çıkın, geçmişin yıldızlarından oluşan MyTEAM kartları toplayın.

Portland Trail Blazers takımından Damian Lillard’ın kapağında yer aldığı yeni versiyon oyun ve bir NBA efsanesi Kobe Bryant’ın 8 numaralı formasıyla özel kapak tasarımlı NBA 2K21 Mamba Forever Edition bugün itibariyle PS4 için satışa sunuldu.

Ayrıca Mamba Forever Edition versiyonunu satın alanların Standart Edition versiyonuna da sahip olacaklarını belirtmekte fayda var.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir