Motorola Moto E13 tasarımı sızdırıldı!

Motorola Moto E13 tasarım

Motorola Moto E13 tasarımı sızdırıldı!

ABONE OL 

Motorola yakında akıllı telefonlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Akıllı telefon sızıntılarına son olarak Motorola Moto E13 tasarımı eklendi.

İşte Motorola Moto E13 Tasarımı

Motorola Moto E13 tasarımı mysmartprice tarafından paylaşıldı. Akıllı telefonun net bir şekilde tasarımını gösteren sızıntıda Moto E13 modelinin alt üst olacak şekilde ikili kamera yerleşimi sunacağı görüldü.

Geekbench testinde gücünü UniSoC T606‘den alacağı görülen Moto E13’ün 2 GB RAM ve Android 12 Go işletim sistemiyle kutusundan çıkacağı da yine bilinenler arasında yer alıyor.

Motorola Moto E13 tasarımı sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde de Motorola ThinkPhone modelinin tasarımı sızdırılmıştı. ThinkPhone da şimdiden büyük ilgi çekmişti.

Akıllı telefon tasarım olarak da oldukça şık ve köşeli bir yapıyla karşımıza çıkacak. Motorola ThinkPhone‘un gücünü Snapdragon 8 Gen 1‘den alacağı da daha önceki sızıntılarda karşımıza çıkmıştı.

Lenovo tarafından üretilen ThinkPad isimli güçlü dizüstü bilgisayarlardan esinlenilen akıllı telefon yine Lenovo çatısı altında yer alana Motorola tarafından üretiliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir