Motorola Ibiza özellikleri ortaya çıktı!

 Motorola Ibiza özellikleri ortaya çıktı!

Motorola Ibiza özellikleri Geekbench testinde ortaya çıktı. 5G destekli olacak olan model giriş segmentinde konumlandırılacak. Özelliklerinin yanı sıra Geekbench test sonuçları da şimdiden dikkatleri üzerine çekmesini sağladı.

Motorola Ibiza Geekbench Raporu Ortaya Çıktı

Geekbench testinde ortaya çıkan detaylara göre XT2137-2 model numaralı Motorola Ibiza gücünü Snapdragon 480 SoC‘den alacak. Tek çekirdekli testten 2.466 puan, çok çekirdekli testten ise 6.223 puan alan akıllı telefon şimdiden dikkatleri çekmeyi başardı. Motorola Ibiza’nın 6 GB RAM ile kutusundan çıkması da kesinleşmiş oldu.

Geekbench 4‘te özellikleri ortaya çıkan Motorola Ibiza’nın Geekbench 5 testinde daha düşük puanlara sahip olması bekleniyor.

Ibiza

Motorola Edge S Tanıtılmıştı!

6.7 inç LCD Full HD+ ekrana ve üzerinde 16 megapiksel, 8 megapiksel olmak üzere iki ön kameraya sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 870‘den alıyor. 6 GB, 8 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Motorola Edge S, işletim sistemi olarak ise Android 11 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera, 16 megapiksel ultra geniş açı kamerası, 2 megapiksel derinlik kamerası kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Motorola Edge S, 20W hızlı şarj destekli 5.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

NFC, Bluetooth 5.1, bağlantılarıyla desteklenen akıllı telefon 3.5 mm kulaklık girişini de bünyesinde barındırıyor. USB-C portuyla modern bir model olduğunu gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir