Mike Tyson Bitcoin ve Ethereum tartışması başlattı!

Mike Tyson Bitcoin ve Ethereum

Mike Tyson Bitcoin ve Ethereum tartışması başlattı!

ABONE OL 

Bir dönemin en büyük boksörü olan Mike Tyson, Twitter hesabından paylaştığı tweet ile Bitcoin ve Ethereum taraftarlarını ortaya çıkardı ve bir tartışma başlattı.

Mike Tyson Bitcoin ve Ethereum Sorusuna Cevap Arıyor

Boks deyince akıllara ilk gelen isimlerden olan Mike Tyson, Twitter hesabından bir tartışmanın fitilini ateşledi. ”Hangisini tercih edersiniz? Bitcoin veya Ethereum?” tweet’ini atan Tyson‘a on binlerce yorum geldi. Yorumlar arasından en çok dikkat çeken kişi ise MicroStrategy CEO’su Michael Saylor oldu.

Mike Tyson Bitcoin ve Ethereum sorusuna Saylor, bu tweet’te şu cevabı verdi:

”Mike, bu soruyu düşünerek bin saatten fazla zaman harcadım ve Bitcoin’i seçtim. Şimdiye kadar dijital mülkün geleceği olduğunu düşündüğüm için 2.9 milyar dolarlık Bitcoin satın aldım. http://hope.com’da tonlarca ücretsiz Bitcoin eğitimi yayınladım.”

Michael Saylor Daha Fazla Bitcoin İstiyor!

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bloomberg Crypto Summit‘te yaptığı açıklama ile Bitcoin satın almak için gerekli tüm kaynakların elde edilmesi amacıyla yasal araçları takip edeceklerini belirtti. Yapılan açıklama:

“Öz sermaye ve borç finansmanını dikkate alacağımız konusunda oldukça nettik. Bu varlık sınıfından (Bitcoin) olabildiğince fazlasını satın almak mantıklı.”

MicroStrategy, Bitcoin satın almak için tahvilleri satışı gerçekleştirmiş ve elde edilen gelir ile Bitcoin satın alınmıştı. Son olarak 1 milyar 26 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alan şirket daha fazla Bitcoin sahibi olmak istiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir