Ünlü girişimci Mike Novogratz Bitcoin için 30 bin doları işaret etti!

Mike Novogratz Bitcoin

Ünlü girişimci Mike Novogratz Bitcoin için 30 bin doları işaret etti!

ABONE OL 

Bitcoin ve kripto paralara olan ilgisiyle bilinen ünlü girişimci Mike Novogratz, Bitcoin’in 30 bin dolara yükselebileceğini ifade etti ve tarih verdi.

Mike Novogratz Bitcoin Hedefini Açıkladı

Bitcoin dün akşam saatlerinde 24 bin dolar seviyelerine geride bırakarak 24 bin 900 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu yükselişin ardından yeniden 24 bin 400 dolar seviyelerine gerileyen Bitcoin için bir açıklama da ünlü girişimci Mike Novogratz‘dan geldi.

Novogratz, yaptığı açıklamada Bitcoin’in 2023 yılının ilk çeyreğinin sonunda 30 bin dolara ulaşmasını beklediğini ifade etti. Bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken Novogratz, daha önce de 2024 yılında 500 bin dolar seviyelerine ulaşılmasını beklediğini söylemişti.

Novogratz, Bitcoin fiyatıyla ilgili ayrıca şu ifadeleri kullandı:

Bu yıl eski zirvelere geri dönebileceğimiz konusunda beni şüpheye düşüren şey Başkan Powell.

Bu açıklamalarıyla Bitcoin yatırımcılarının iştahını kabartan Mike Novogratz, en kritik dönemlerde yaptığı açıklamalarıla sık sık gündeme geliyor.

Ünlü girişimci Mike Novogratz Bitcoin için 30 bin doları işaret etti!

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin ve Kripto Para Yatırımlarını Artırıyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir anket yaptırmış ve bu ankette kurumsal yatırımcıların kripto para yatırımlarına bakış açıları ortaya çıkmıştı. 140 kurumsal şirketle yapılan ankete göre şirketlerin yüzde 62’sinin kripto para yatırımı bulunuyor.

Ayrıca bu yatırımcıların yüzde 12’sinin kripto para yatırımlarının zararda olduğu ortaya çıkmıştı. Katılımcıların yüzde 58’i önümüzdeki üç yıl içerisinde mevcut kripto para yatırımlarını arttırmayı hedefliyor. Yine katılımcıların yüzde 6’sı ise kripto para yatırımlarını azaltmayı hedefliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir