MicroStrategy CEO’sundan Dogecoin yorumu!

MicroStrategy CEO'su

MicroStrategy CEO’sundan Dogecoin yorumu!

ABONE OL 

MicroStrategy’nin kurucu ortağı ve CEO’su Michael Saylor, son günlerinden en çok çıkış yapan kripto paralarından olan Dogecoin hakkından açıklamalarda bulundu.

MicroStrategy CEO’su Dogecoin’i Yorumladı

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Dogecoin ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Saylor, piyasa değeriyle en büyük 4. kripto para olan Dogecoin’i kitlesel bir çılgınlık olarak nitelendirdi. Özellikle Korona virüsü sebebiyle dünya nüfusun büyük bir çoğunluğu maddi problemlerle karşılaştı. Devletlerin sunmuş olduğu devlet tahvillerinin getirileri, ulusal borsaların getirileri insanlara yeterli gelmediği için birçoğu kripto paralara yöneldi.

MicroStrategy CEO’sundan Michael Saylor’dan Dogecoin yorumu!

Bütün bunların ardından kripto para piyasası 2.5 trilyon dolara ulaştı. Kısa sürede manipülasyonla yükselen kripto paraların fiyatlarındaki artış yeni yatırımcılardan birçoğunun ilgisini çekti. Bu da Dogecoin fiyatını çok 0.70 dolar seviyelerine yükseltti.

Dogecoin‘in fiyatının geçici olarak yükseldiğini belirten Saylor, yatırımcıların uzun vadeli olarak düşünmeyeceğini ifade etti. Saylor’ın şu açıklaması ise dikkat çekti:

”Doge, bir boks maçı veya basketbol maçı gibidir.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir