MicroStrategy 15 milyon dolar değerinde Bitcoin aldı!

 MicroStrategy 15 milyon dolar değerinde Bitcoin aldı!

MicroStrategy yeniden Bitcoin satın aldı. Geçtiğimiz günlerde 1 milyar 26 milyon dolar değerinde toplamda 19.452 Bitcoin satın alan şirket son olarak 15 milyon dolar değerinde Bitcoin satın aldı.

MicroStrategy Doymuyor!

MicroStrategy bugün yine Bitcoin aldığını açıkladı. Ortalama olarak 45.710 dolar fiyatıyla 328 Bitcoin satın alan şirket 15 milyon dolarlık Bitcoin satın almış oldu. Geçtiğimiz hafta içerisinde 1 milyar 26 milyon dolarlık Bitcoin alan şirket totalde 90.859 Bitcoin‘in sahibi oldu.

MicroStrategy’nin bu alımıyla birlikte sahip olduğu Bitcoin‘ler için adet başına 24 bin dolar ödendi.

MicroStrategy doymuyor!

MicroStrategy Bitcoin’i Tanıtıyor

Michael Saylor, birçok CEO’nun ilgi gösterdiğini söyleyerek etkinliğin bir hayli ilgi çekici olacağını söylemişti. 3 ve 4 Şubat tarihlerinde düzenlenen ‘MicroStrategy World 2021‘ isimli etkinliğe toplamda 22 bin 31 kişi katıldı. Bu kişiler arasında 6.917 işletmeden 8.197 yetkili yer alıyordu.

Etkinlikte Bitcoin’in zirve fiyatının ardından düşüş yaşamasını sorun etmeyerek Bitcoin almaya devam ettiklerini açıklayan Saylor, Bitcoin’in potansiyelini etkinlik boyunca anlattı. Yalnızca MicroStrategy şirketinin değil kişisel olarak da Bitcoin yatırımı yaptığı biliniyor. Yaklaşık 230 milyon dolar değerinde Bitcoin’i bulunan MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, katılımcılar arasında birçok CEO’nun yer almasını da şöyle ifade etmişti:

”Etkinliklerimizden birine katılmak için kaydolan bu kadar çok CEO görmemiştim.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir