MEXC Launchpad ilk projesi 30x gelir sağladı

MEXC Launchpad

MEXC Launchpad ilk projesi 30x gelir sağladı

ABONE OL 

Singapur merkezli kripto para borsası MEXC, ilk Launchpad projesini listeledi. Bu işlemde elde edilen gelir ise 31.8 kat oldu.

MEXC Launchpad Dikkatleri Üzerine Çekti

Dünyanın en hacimli kripto para borsalarından olan MEXC, popüler olan Launchpad sistemini kullanmaya başlıyor. Bugün ilk Launchpad projesi CropBytes (CBX) bugün 15:00‘te listelendi. 0.10 dolar fiyatıyla listelenen CBX, 3.18 dolara kadar yükseldi. Satın alabilen yatırımcılar 31.8 kat gelir elde etmiş oldu.

Launchpad projesiyle dikkatleri çeken MEXC’nin yeni Launchpad projeleri duyuracağı da daha önceden açıklanmıştı. Yeni fırsatları kaçırmamak için MEXC borsasına kayıt olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

MEXC liste
MEXC Launchpad ilk projesi 30x gelir sağladı

MEXC Global Ödül Almıştı

Kripto para borsaları arasında iyi bir çıkış yakalayan MEXC Global, Crypto Expo Dubai’de ”Asya’nın en iyi kripto para borsası” ödülünü kazanmıştı. MEXC Global, ülkemizde etkisini gösteren yangınlarda yaptığı bağışlarla ülkemizdeki kullanıcıları gönlünü fethetmişti. MEXC Global borsası ülkemizdeki Türk Hayırseverler Fonları ve Ogem-VAK‘a bağışta bulunmuştu ve bu yangınlardan etkilenen vatandaşlarımız için yiyecek, barınak, yakıt, temiz su ve ilaç yardımında bulunacağını açıklamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir