Meizu 18 serisi özellikleri ortaya çıktı

 Meizu 18 serisi özellikleri ortaya çıktı

3 Mart tarihinde karşımıza çıkan olan Meizu 18 serisinin özellikleri ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde tasarımıyla da karşımıza çıkan akıllı telefonların detayları da kullanıcıların karşısına çıkmış oldu.

Meizu 18 Serisi Özellikleri

Meizu 18 ve Meizu 18 Pro isimli iki versiyondan oluşacak olan serinin üyeleri 6.2 inç Full HD+ OLED ekranlarla karşımıza çıkacak. Meizu 18’in gücünü Snapdragon 870’den gücünü alması ve 8 GB RAM, 256 GB depolama kapasitesi ile karşımıza çıkması bekleniyor. Üçlü kamera yerleşimine sahip olması beklenen akıllı telefon Android 11 ile kutusundan çıkacak.

Meizu 18 Pro versiyonunun ise gücünü Snapdragon 888’den alması bekleniyor. RAM ve depolama kapasitesinin ise Meizu 18 ile aynı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. 64 megapiksel ana kameraya sahip dörtlü kamera yerleşimi ile karşımıza çıkması beklenen Pro versiyonu 40W hızlı şarj destekli 4.500 mAh bataryayla kutusundan çıkması bekleniyor.

Bir diğer detay ise akıllı telefonların kutusundan tıpkı Apple, Samsung ve Xiaomi’nin yaptığı gibi şarj adaptörü yer almayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir