Marvel 5. evrede hangi karakterlere odaklanacak?

Marvel 5. evrede hangi karakterlere odaklanacak?

Marvel 5. evrede hangi karakterlere odaklanacak?

ABONE OL 

Bildiğimiz üzere Disney‘in Marvel evreninin 4. evresinde sona yaklaşıyoruz ve hayranlar, 5. evre ile ilgili bizleri nelerin beklediğini merak ediyordu. Peki Marvel 5. evrede hangi karakterlere odaklanacak?

Marvel 5. Evrede Hangi Karakterlere Odaklanacak?

Şirketin dijital platform Disney Plus’ı dünya genelinde yayınlamasının ardından yeni evrede karşımıza bazı dizi karakterleri de çıkıyor. Şirket son zamanlarda çıkan ve hayranlar tarafından hemen benimsenen bazı karakterleri yeni evrede daha çok ön planda tutacak, bunlardan biri de Kate Bishop. İşte Kate Bishop ve 5. evrenin önemli karakterleri:

  • Kate Bishop

Disney Plus platformunda yer alan Hawkeye dizisinde tanıdığımız Kate Bishop, okçuluk yetenekleri ve eğlenceli yapısıyla Marvel 5. evrede daha çok karşımıza çıkacak.

  • Ms. Marvel

Müslüman bir süper kahraman olan Ms. Marvel, evrenin ilk mutant karakteri olmuştu ve karakterin The Marvels filminde kritik bir rol üstleneceği belirtildi.

  • Maya Lopez

Yine Hawkeye dizisinin karakterlerinden biri olan Maya Lopez, 2023 yılında kendi dizisiyle karşımıza çıkacak. Echo olarak bildiğimiz karakterin Kingpin ve Daredevil karakterleriyle birlikte bir dizide ana karakter olacağı biliniyor. Karakterin ayrıca 2024 yılında yayınlanacak olan Daredevil: Born Again dizisinde de yer alacağı açıklandı.

  • Daredevil

İlk kez 2015 yılında Netflix’te izlediğimiz, ardından Spider-Man: No Way Home filminde yeniden bizi karşılayan Daredevil, 2024 yılında 18 bölümlük bir Disney Plus dizisiyle yeniden karşımıza çıkacak. Kendi dizisinden önce She-Hulk ve Echo dizilerinde de yer alacak.

  • Ironheart

Tony Stark’ın tahtını elinden alan yeni dahi Ironheart ile Black Panther: Wakanda Forevet filmiyle tanışacağız ve 2023 yılında kendi dizisi yayınlanacak.

  • Yeni Captain America

Captain America’nın emekliliğinin ardından The Falcon and the Winter Soldier dizisinde yeni Captain America olarak karşımıza çıkan karakter, 2024 yılında Captain America: New World Order filmiyle karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir