Madonna ve Beeple ortak NFT duyuracak

Madonna ve Beeple

Madonna ve Beeple ortak NFT duyuracak

ABONE OL 

Pop’un Kraliçesi olarak anılan Madonna, NFT sanatçısı Beeple ile ortak bir NFT çalışması sürdürüyordu. Yaklaşık 1 yıldır süren bu çalışmaların ardından üç kopyadan oluşan NFT serisi duyurulacak.

Madonna ve Beeple NFT Serisi ile Karşımıza Çıkacak

Dünya’da Pop denildiğinde akla gelen birkaç kişiden birisi olan Madonna, dünyaca ünlü NFT sanatçısı Beeple ile iş birliğine gitmiş ve yaklaşık 1 yıldır ‘Mother of Creation‘ isimli NFT serisi için çalışmıştı.

Bu NFT serisinin birkaç gün içerisinde duyurulacağı açıklandı. Videodan oluşacak olan bu NFT’lerde Madonna’nın insanlığın çeşitli yönlerini doğurduğu görüntüler alacak. NFT serisi için açılmış internet sitesine göz atabilirsiniz.

Madonna ve Beeple ortak NFT duyuracak

Beeple NFT’si Satılmıştı 69 Milyon Dolar

Beeple tarafından 5.000 gün boyunca yapılan resimler birleştirilerek bir NFT hazırlanmış ve açık arttırmalı bir şekilde satışa sunulmuştu. YouTube kanalımızda sizler için hazırladığımız ‘NFT nedir? Neden Bu Kadar Pahalı?‘ videomuzda Beeple tarafından oluşturulan bu NFT’den bahsetmiştik. Video hazırlanırken en yüksek 3.5 milyon dolarlık bir teklif alan NFT, toplamda 69.3 milyon dolara satılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir