macOS Big Sur 10.16 tanıtıldı! İşte detaylar!

macOS Big Sur 10.16 tanıtıldı! İşte detaylar!

macOS Big Sur 10.16 tanıtıldı! İşte detaylar!

ABONE OL 

macOS Big Sur 10.16 tanıtıldı! İşte detaylar! Apple macOS işletim sistemi macOS‘un en güncel hali macOS Big Sur 10.16 tanıtıldı. Birçok özelliği barındıran işletim sistemine dair tüm detaylar haberimizde.

macOS Big Sur 10.16 Tanıtıldı! İşte Detaylar

macOS Big Sur 10.16 birçok uygulamada birçok yenilik ile karşımıza çıktı. Apple bu sefer kullanıcıların isteklerini üzerine durdu. Tasarım olarak eski sürümleri hatırlatan macOS Big Sur‘a yakından bakalım.

Yeni güncelleme ile kullanıcıların kolay bir şekilde bilgisayar kullanımı sağlandı. Bunun yanında tamamen tasarım değiştirildi ancak yeni sürüm eski sürümlerden izler taşıyor. Pencere köşelerinin bile renkleri değişiklikler gerçekleştirildi.

Yeni gelen güncellemeler tamamen kullanıcının kendi tasarımına odaklanılmış. Bu güncellemede özelleştirilebilen menü çubuğu, denetim merkezi ve yeni tasarımlarıyla daha bir çok özellik eklendi.

Yeni güncelleme ile Safari hızına hız kattı. 2003 yılında tanıtılan Safari pil performansı ve hız olarak diğer rakiplerine öncü oluyordu. Yeni güncelleme ile hızlı ve güçlü oldu.

Kullanıcılar bundan sonra kendi tasarımlarını MacOS, iOS, WatchOS, tvOS gibi mecralarda sunacak ve bunları kullanabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.