MacBook Pro Touch Bar’a elveda diyecek!

MacBook Pro Touch Bar

MacBook Pro Touch Bar’a elveda diyecek!

ABONE OL 

Bu yıl içerisinde duyurulması beklenen yeni MacBook Pro modellerinde Touch Bar olmayacağı iddia edildi. DSSC analistlerinden gelen bu iddia dikkat çekti.

MacBook Pro Touch Bar Kaldırılacak!

Apple tarafından üretilen MacBook Pro modelleri sunmuş olduğu Touch Bar ile beğenileri topluyordu. Bazı kullanıcılara göre faydalı bazı kullanıcılara göre ise faydası bulunmayan Touch Bar, yeni modelde bulunmayacağı DSSC analistleri tarafından iddia edildi.

M1X veya M2 işlemci ile kullanıcıların karşına çıkması beklenen MacBook Pro‘nun performans olarak alanın en iyilerden biri olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Apple geçtiğimiz yılın son aylarında M1 işlemcili Mac ve MacBook modellerini duyurmuş ve performans anlamında oldukça başarılı deneyimleri sunma imkanı vermişti.

MacBook Pro Touch Bar’a elveda diyecek!

İki Yeni MacBook Pro Gelecek

Apple, 7 Haziran tarihinde WWDC 2021 etkinliğini düzenleyecek. Merakla beklenen etkinlikte iki yeni Pro modelinin duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan Jon Prosser, tarafından ortaya atılan bu iddianın detayları da bulunuyor.

Apple geçtiğimiz yılın kasım ayında M1 işlemili MacBook modellerini duyurmuştu. Yakın zamanda M1X veya M2 olarak isimlendirilecek olan MacBook Pro modellerinin duyurulması bekleniyor. 14 inç ve 16 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olan MacBook Pro modelleri şimdiden merak uyandırdı.

Üretmiş olduğu M1 işlemciyle büyük bir beğeni toplayan Apple, M1X veya M2 olarak isimlendirilecek olan işlemci modeli ile 16 veya 32 CPU çekirdeği desteği sağlayacak. M1 çipinde 16 GB RAM desteği sağlanırken yeni işlemciyle 64 GB RAM desteğinin sağlanması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.