MacBook Air 2021 sızıntıları ortaya çıktı!

 MacBook Air 2021 sızıntıları ortaya çıktı!

Apple tarafından duyurulması beklenen MacBook Air 2021 karşımıza daha ince bir tasarımla çıkacak. 2021 yılının ikinci yarısında karşımıza çıkacak olan MacBook Air 2021 modelinin tüm sızıntılarına göz atalım.

MacBook Air 2021 Muhtemel Detayları

Apple, yeni MacBook Air modelinde ekran kasa oranını arttırıyor. Ayrıca daha ince ve daha hafif bir kasa tasarımıyla karşımıza çıkacak olan MacBook Air 2021, Apple tarafından üretilen güçlendirilmiş Apple M1 işlemciden gücünü alacak.

MacBook Air 2021

MacBook Air 2021 bir önceki modeline göre çok daha donanımlı olarak üretilecek. Ekran büyüklüğü olarak ise yine 13 inç ölçüsünün tercih edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Duyurulması beklenen MacBook modeli hakkında şimdilik daha fazla detay bulunmuyor.

MacBook Air 2020 Özellikleri

Apple M1 işlemcisinden gücünü alan MacBook Air, 13 inç ekranıyla karşımıza çıkıyor. Apple M1 işlemcisinde 4 adet performans çekirdekli ve 4 adet verimlilik çekirdekli yapısıyla dikkatleri çekiyor. Yine bugün duyurulan MacOS Big Sur işletim sistemiyle kutusundan çıkıyor.

Touch ID desteği bulunan MacBook Air, 15 saat internette sörf, 18 saat video izleme olanağını kullanıcılarına sunuyor. Önceki MacBook Air modellerinden 3.5 kat daha hızlı işlemciye olan modelin içerisinde fan bulunmuyor. 8 GB, 16 GB RAM ve 256 GB, 512 GB, 1 TB ve 2 TB SSD seçeneklerini sunan Apple, 30W USB-C güç adaptörüyle hızlı şarj desteğini de kullanıcılarına sunuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir