LUNC yatırımcılarından Binance’e tepki!

LUNA tekrar yükselir mi?

LUNC yatırımcılarından Binance’e tepki!

ABONE OL 

LUNA’nın ardından duyurulan LUNC isimli kripto paranın yatırımcıları Binance borsasına tepkilerini göstermeye başladı. Binance CEO’sunun açıklamalarının ardından başlayan tepkiler Twitter üzerinden hashtag’ler ile devam ediyor.

LUNC Yatırımcıları Binance CEO’suna Tepkili!

LUNC yatırımcıları bir süredir Binance’den LUNC yatırıma işlemlerinden yüzde 1.2’lik yakım ücreti almasını talep ediyordu. Bu sayede LUNC’nin arzında azalma yaşanacak ve uzun vadede bu da fiyata olumlu yansıyacaktı.

Ancak Binance CEO’su Changpeng Zhao konu ile ilgili bir açıklama yapmış ve bu yakım ücreti olayının saçma olduğunu dile getirmişti:

Bu oldukça saçma. %1.2 oranında yakmak isteyen herkes bunu yapabilir ve bakiyesinin %1.2’sini yakma adresine gönderebilir. Kimse onları durdurmuyor. Bunun için Binance özelliğine ihtiyaç yok. Dürüst olmak gerekirse insanların çoğu ‘başkalarının’ yakım yapmasını istiyor istiyor. Kendileri bunu yapmayacaklardır.

Bütün bu gelişmelerin ardından LUNC yatırımcıları, Binance borsası boykot etmeye başladıklarını açıkladı. Twitter üzerinden ‘BoycottBinance‘ etiketiyle paylaşımlar yapılmaya başlandı.

LUNC neden yükseliyor?
LUNC yatırımcılarından Binance’e tepki!

LUNA CEO’su Do Kwon Kırmızı Bültenle Aranacak!

Güney Koreli yetkililer LUNA CEO’su Do Kwon için Interpol ile iletişime geçti. Financial Times haberine göre Kwon için kırmızı bülten başvurusunda bulunuldu. Ancak Interpol’ün sitesinde henüz Kwon için verilmiş bir kırmızı bülten ilanı bulunmuyor.

Yalnızca kırmızı bülten değil ayrıca pasasportunun iptal edilmesi için de sürecin başlatıldığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Do Kwon, geçtiğimiz hafta resmi Twitter hesabından bir açıklama yapmış ve kaçmayacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir