LUNA CEO’su Do Kwon, Karadağ’da tutuklandı!

LUNA CEO'su Do Kwon kırmızı bülten

LUNA CEO’su Do Kwon, Karadağ’da tutuklandı!

ABONE OL 

LUNA CEO’su Do Kwon, LUNA’nın çöküşünün ardından LUNA CEO’su Do Kwon kayıplara karışmıştı. Bu olayın ardından Sırbistan’da olduğu tespit edilmişti. Yapılan açıklamaya göre LUNA CEO’su Do Kwon, Karadağ’da tutuklandı.

LUNA CEO’su Do Kwon Tutuklandı

Milyar dolarlık bir dolandırıcılık olayının aktörü olan Do Kwon, yaşanan olayların ardından aranmaya başlanmıştı ancak bir türlü yeri tespit edilememişti. Kwon’un Sırbistan’a taşındığı belirtilmişti.

Güney Kore makamları tarafından yapılan gerekli başvuruların ardından Do Kwon aranmaya başlanmıştı. Bugün gelen haberle birlikte Do Kwon’un Karadağ’da tutuklandığı duyuruldu.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik

LUNA CEO’su Do Kwon Hakkındaki Suçlamalar Devam Ediyor

Terra şirketinde çalışan ve ismini açıklamayan ‘FatMan‘ olarak bilinen bir muhbir, LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni iddialarda bulunmuştu. Bu iddialarında Do Kwon’un sorumsuz olduğunu ve tam sorumlu davranmayarak çöküşte payı olduğunu belirtmişti:

Sözlü olarak sorumluluk almak elbette harika. Gerçekten hiçbir şey yapmıyor. Bunun tek adil çaresi, ‘haksız kazanılmış’ kazançlarının bir kısmını iade etmektir. İade çabaları için henüz kendi parasının tek bir dolarını taahhüt etmedi.

FatMan bu ifadeleriyle Do Kwon’un göstermelik açıklamalar yaptığını ve çözüm için geliştirilenlere katkı bulunmadığını belirtti. Bilindiği gibi LUNA CEO’su Do Kwon, her fırsatta üzgün ve çöküş konusunda suçsuz olduğunu ifade ediyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir