LG yeni katlanabilir telefonu için hızlı davranıyor

 LG yeni katlanabilir telefonu için hızlı davranıyor

Başta Samsung, Huawei ve Motorola’nın yaptıkları ve piyasaya sürdükleri katlanır telefonların ardından gözler LG’ye çevrilmişti. LG’den hiç ses çıkmasa da bu tarz bir telefonun gelinceği tahmin ediliyordu. Son öğrenilen bilgiye göre LG bir süredir katlanabilir bir cihazı için özel ekran üzerinde çalışıyordu.

LG yeni katlanabilir telefonu için hızlı davranıyor

Sızdırılan bilgilerde göre LG’nin ürettiği katlanabilir telefonun ekranının adı Project B diye geçiyor. Verilen raporlarda ise telefonun prototipi üzerinde çalışıldığı ve önümüzde ki yıl satışa sunulacak olması yazıyor.

LG’den Kendisini Temizleyen Kulaklık Kutusu

Teknolojik aksesuar konusunda pek çok yenilik yapan LG’den bu kez de kendisini temizleyen kulaklık kutusu haberi geldi. Habere göre LG yeni kulak içi kulaklıkların kutularını kendisini temizleyebilen bir UV ışınıyla tasarlayacak ve kutu kendisini dezenfekte edebilecek.

Korona virüsü döneminde en çok konuşulan konulardan biri muhakkak temizlik oldu. Dezenfekte ve temizliğin önemini tekrar hatırladığımız bu pandemi döneminde teknolojik ürünlerde de dezenfektenin nasıl yapılacağı konusu konuşuluyordu. Bu konu tartışılırken LG öyle bir yenilik yaptı ki tartışmaları sonlandırdı.

LG-nin yeni kulak içi kulakligi-LG TONE Free TWS-01

LG’den kendisini temizleyen kulaklık kutusu

LG’nin yeni TONE Free adlı kulak içi kulaklığının kendi kendini temizleyen bir şarj kutusu bulunuyor. UVNano adlı şarj kutusu, çok fazla kullanılan kulaklıklar için dezenfekte edici bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Kulaklığın şarj kutusu bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak daha güvenli ve sağlıklı bir kulaklık kullanımı sağlamayı hedefliyor. Kulaklık pazarında ilk kez kullanılan UVNano kılıfla gelen kulaklık, iki farklı renk ile kullanıcılara sunuluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir