LG Wing Türkiye fiyatı belli oldu!

 LG Wing Türkiye fiyatı belli oldu!

Dönebilen ekran tasarımını hayata geçiren LG, ürettiği bu modeli ülkemizde satışa sundu. Özellikleriyle dikkatleri çeken akıllı telefon ülkemizdeki fiyatıyla el yakacak.

İşte LG Wing Türkiye Fiyatı

5G desteğine sahip olan LG Wing ülkemizde 14.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Oldukça yüksek fiyatla satışa sunulan akıllı telefonun tasarımı sebebiyle oluşan ön yargılar fiyat ile birleşince satışları olumsuz etkileyebilir. Avrupa’da 850 euro (7.300 TL) fiyat etiketiyle satışa sunulan model ülkemizde vergilerle birlikte normal fiyatın iki katına satılıyor.

LG Wing

LG Wing Özellikleri

6.8 inç pOLED ve 3.9 inç gOLED olmak üzere iki ekrana ve üzerinde Pop- up 32 megapiksel ön kameraya sahip olan katlanabilir akıllı telefon gücünü Snapdragon 765G‘den alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB, 256 GB depolama kapasitesine sahip olarak kutusunda çıkıyor. Depolama kapasitesi microSD kart ile 2 TB‘a yükseltilebiliyor. LG Wing, işletim sistemi olarak ise Android 10 ile karşımıza çıkıyor.

Arka kısmında 64 megapiksel ana kamera ve 13 megapiksel derinlik kamerası ve 12 megapiksel ultra geniş açı kamerasınn oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. LG Wing, 25W kablolu, 10W kablosuz hızlı şarj destekli 4.000 mAh bataryası ile kutusundan çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir