LG Wing tanıtım tarihi ertelendi! İşte yeni tarih

   LG Wing tanıtım tarihi ertelendi! İşte yeni tarih

  LG‘nin T formunda ürettiği yeni akıllı telefonunun tanıtım tarihi ertelendi. LG tarafından ilk açıklanan tarih 14 Eylül‘dü ancak Güney Koreli teknoloji devi bu konuda hakkında yeni bir açıklama yaptı.

  LG Wing Tanıtım Tarihi Belli Oldu

  Katlanabilir akıllı telefonların popülerliği giderek artarken katlanabilir akıllı telefon üreten şirketlerin sayısı da artış gösteriyor. Huawei ve Samsung‘un ardından LG‘de katlanabilir bir akıllı telefon üretti. Ancak LG‘nin ürettiği Wing isimli katlanabilir akıllı telefonun formu diğer iki teknoloji devinin tasarımından çok farklı.

  LG, T şeklinde bir katlanabilir akıllı telefon üretti. Bu sayede daha farklı bir akıllı telefon deneyimi sunan Güney Koreli teknoloji devi tasarımıyla bir hayli dikkat çekti. Tasarım ilk olarak bir Youtube video ile sızdırılmıştı. LG Wing tanıtım tarihi 5 Ekim olarak güncellendi.

  LG Wing

  LG Wing Detayları

  Wing modeli iki farklı ekrana sahip ve ekranları birbiriyle entegre bir şekilde çalışıyor. Android Authority tarafından sızdırılan bir videoda ortaya çıkan akıllı telefonun 6.8 inç ve 4 inç olmak üzere iki farklı ekranı bulunuyor. LG konu hakkında henüz net bir açıklama yapmadı ancak birçok akıllı telefon üreticisi katlanabilir akıllı telefon üretimine başladı. LG bu konuda geri kalmak istemiyor olabilir. 8 GB RAM‘e sahip olması beklenen akıllı telefonun gücünü Snapdragon 765G‘den almasına kesin gözüyle bakılıyor.

  LG Wing Fiyatı!

  Wing modelinin yaklaşık 1600 dolar (11.950 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

  LG resmi Youtube kanalından Wing modeli hakkında paylaşılan video:

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir