LG Velvet modeli için tanıtım videosu yayınladı

LG Velvet modeli için tanıtım videosu yayınladı

ABONE OL 

Akıllı telefon pazarındaki payını arttırmak için güçlü modeller üretmeye başlayan LG, yeni akıllı telefonu Velvet için tanıtım videosu LG Güney Kore Youtube kanalında yayınladı. 35 saniye uzunluğundaki videoda LG Velvet‘in damla çentik ekrana sahip olduğunu bizlerle paylaşıyor.

İnce ve kavisli bir ekran yapısına sahip olan Velvet modelinde SIM kart girişinin üst tarafında yer aldığı görünüyor. Şık bir tasarıma sahip olan Velvet’in güç tuşu sağ tarafta ses tuşları ise sol tarafta yer alıyor. Arka kısmında üçlü bir kamera yerleşimi bulunan akıllı telefonda ana kameranın diğer kameralarında büyüklüğü dikkatleri çekiyor.

LG Velvet‘in alt tarafında ise kulaklık girişi ve USB-C girişi yer alıyor. Ayrıca alt tarafta üç delikli hoparlör noktaları bulunuyor. Videodan da anlaşılabileceği için dört farklı renk ile karşımıza çıkacak olan LG Velvet gücünü Snapdragon 765 5G‘den alacak. Bu da akıllı telefonun 5G destekli olacağını bizlere gösteriyor.

LG tanıtım için resmi tarih vermese de önümüzde ay LG Velvet’in kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Fiyatı hakkında da henüz bir bilgi yer almıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.