Lenovo Chromebook 3 sessiz sessiz piyasaya sürülüyor

Lenovo

Lenovo Chromebook 3 sessiz sessiz piyasaya sürülüyor

ABONE OL 

Lenovo, Google’ın Chrome OS’sini içeren uygun fiyatlı yeni bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışmalara başladı. Şirket, Chromebook 3’ü 11 inç ekran ve düşük kaliteli Intel CPU ile sessizce piyasaya sürdü.

Lenovo Chromebook 3 Teknik Özellikleri

Bilinmeyenler için Lenovo, Google’ın Chrome OS’sinin en büyük üreticilerinden biridir. Bu dizüstü bilgisayar serisi, temel bilgisayar kullanımı ve üretkenlik üzerinden gündelik kullanım içindir. kasanın altında 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanına sahip cihazda Intel Celeron N4020 işlemci ile birlikte ekonomik bir bilgisayar haline getirildi.

Bu özelliklerle, Chromebook 3 temel olarak genel web taramasını kolaylıkla halledebilir. 11 inçlik ekranı TN panelde 1366×768 piksel çözünürlüğe sahiptir. Bu ekran tam olarak birinci sınıf değil. Ancak bu boyut ve bütçede yeterince makul. Dizüstü bilgisayarın ekranı, bir masanın üzerine tamamen düz durmasını sağlayan 180 derecelik bir menteşeye sahip.

Önde, microSD kart yuvası gibi temel bağlantı özelliklerine sahip bir 720p web kamerası var ve iki USB Tip C ve USB Tip A bağlantı noktası da bulunuyor. Tasarım, üzerinde dokulu bir malzeme bulunan çift tonlu “Oniks Siyah” renk seçeneği ile minimalist olarak tasarlanmış. Dizüstü bilgisayar 229 ABD Dolar (1.530 Türk Lirası + Vergiler) fiyatıyla sunuluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir