Left 4 Dead 2 yıllar sonra güncelleme aldı

Left 4 Dead 2 yıllar sonra güncelleme aldı

Left 4 Dead 2 yıllar sonra güncelleme aldı

ABONE OL 

2009 yılında piyasaya çıkan ve zombi oyunları arasında en sevilen oyunlardan biri olan Left 4 Dead 2 oyunu uzun yıllar sonra güncelleme aldı ve Steam’de yüzde 80’lik bir indirime girdi.

Dört oyuncuya kadar çevrimiçi oynanabilen, aksiyon ve korku temalı, farklı senaryosu ve zorlu bölümleriyle bir dönemin okuldan kaçan lise öğrencisi oyunu, serinin ilk oyunuyla 2008’de en iyi co-op oyun ödülünü kazandı. Serinin ikinci oyunu ise 17 Kasım 2009’da yayınlandı ve geçen seneye kadar 12 milyon kopya sattı.

Geçen sene Valve tarafından serinin devam edeceği haberi mutlu ederken dün Steam’de önce yüzde 80 indirimle 3,7 TL’ye düşerken daha sonra 378 MB boyutunda bir güncelleme yayınlandı.

Left 4 Dead 2 Yıllar Sonra Güncelleme Aldı

Valve, Left 4 Dead 2, Left 4 Dead 2 güncelleme, Left 4 Dead 2 indirim, bedava Left 4 dead 2

Oyuna yeni güncelleme ile Eşli, Kapışma ve Direniş modları için 5 adet senaryo ve görevlere özel yine 5 adet yeni zombi türü geldi.

Al Director 2.0 sürümü ile oyunda daha fazla karakter bulunacağı açıklanırken takım arkadaşlarını yardımlaşmaya daha çok teşvik eden istatistikler, sıralama tabloları ve ödül sistemleri güncellendi. Oyuna ayrıca düşman sayısı belirleme, yolları bulunduğumuz ortama göre değiştirme, sahne ve oyun performansına göre değişen hava durumu, efekt ve sesler dışında karakterlere özel yeni animasyon efektleri getirildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir