Kripto para topluluğu deprem için el ele verdi!

Kripto para topluluğu deprem

Kripto para topluluğu deprem için el ele verdi!

ABONE OL 

Ülkemizde gerçekleşen iki büyük depremin ardından kripto para topluluğu da her sorumlu vatandaş gibi elini taşın altına koydu ve deprem bölgesine yardım toplamaya başladı.

Kripto Para Topluluğu Depreme Duyarsız Kalmadı

Ülkemizdeki kripto para topluluğu, Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından gerek kripto para bağışı toplamak gerekse gerçekleştirilen sesli sohbetlerle el ele verdi. Yaşanan bu yıkıcı depremin etkilerini azaltmak için kripto para borsaları ülkemizdeki çeşitli kurum ve kuruluşlara bağış yapmaya başladı.

Haluk Levent tarafından MASAK izni ile paylaşılan kripto para cüzdanlarına bağış yapılması için kolları sıvayan isimler arasından ülkemizde tanınan kripto para fenomenleri ve haber siteleri de yer aldı.

Uzmancoin, BeINCrypto Türkiye ve Koin Bülteni tarafından başlatılan sesli sohbette saatlerce yayın yaparak bağış toplamak için dikkatleri çekmeyi başardı. Şu süreç içerisinde el ele veren tüm kripto para topluluğu üyelerine Teknoküpür olarak teşekkürü bir borç biliyoruz.

Ayrıca deprem bölgesine 1 kuruş bile bağış yapan ve yapılmasına sebep olan tüm kripto para topluluk yöneticisi olan isimlere ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz.

Bizler hep birlikte iyiyiz, hep birlikte güzeliz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir