Kripto para platformu Voyager iflas başvurusu yaptı!

Voyager iflas

Kripto para platformu Voyager iflas başvurusu yaptı!

ABONE OL 

Kripto paralar zor günler yaşarken kripto para borç verme Voyager iflas başvurusu yaptı. Birçok kripto para platformu benzer durumu yaşamaya devam ediyor.

Voyager İflas Başvurusu Yaptı!

Kripto para şirketleri, kripto para piyasasında ciddi para çıkışı yaşanmasıyla birlikte çeşitli sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Özellikle borç verme platformları ödemelerini alamamış ve gerekli ödemeleri yapamaz hale gelmişti.

Voyager isimli kripto para borç verme platformu da benzer bir sorun yaşadığını sebep göstererek iflas başvurusunda bulundu. Voyager CEO’su resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada bu kararın daha güçlü bir şekilde faaliyetleri sürdürecek organizasyonu oluşturmak için alındığını belirtti. Ayrıca yatırımcılar için de ek koruma sağlayacağını belirtti.

Voyager CEO’su Stephen Ehrlich ayrıca Three Arrow Capital şirketi sebebiyle de bu adımı atmaları gerektiğini belirtti:

Sektörün geleceğine kuvvetle inanıyoruz ancak kripto piyasalarındaki uzun süreli oynaklık ve Three Arrows Capital’in temerrüdü, bu kararlı eylemi yapmamızı gerektiriyor.

Kripto para platformu Voyager iflas başvurusu yaptı!

Three Arrows Capital İflas Bayrağı Çekmişti

Başta LUNA ve UST‘nin geliştirici şirketi Terra olmak üzere kripto para piyasasında faaliyet gösteren birçok şirket iflas etmeye başladı. Bu şirketler arasında Three Arrows Capital isimli yatırım fonu da yer alıyor.

Sky News’in haberine göre 27 Haziran tarihinde Virjin Adaları Mahkemesi, Three Arrows Capital şirketinin iflasına karar verdi. Bu karar ile birlikte alacaklılar için bir belirsizlik durumu ortaya çıkmış oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir