Ünlü Japon futbolcu Keisuke Honda kripto para çıkarıyor!

Keisuke Honda kripto para

Ünlü Japon futbolcu Keisuke Honda kripto para çıkarıyor!

ABONE OL 

Japonya’nın bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu kabul edilen Keisuke Honda kripto para çıkarmaya hazırlanıyor. Bir dönem Milan forması da giyen Honda, 2018 yılında Japon kripto para borsası BITPoint ile reklam anlaşması yapmıştı.

Keisuke Honda Kripto Para Çıkarıyor!

Keisuke Honda, KSK Angel Fund isimli bir şirketin sahibi. Bu şirket aracılığıyla bir kripto para çıkaracak olan yıldız futbolcu, çıkaracağı kripto paraya KSK HONDA ismini vereceğini duyurdu. Kripto paranın amacı ise Honda ve takipçileri arasındaki iletişimi arttırmayı amaçlıyor. Üretilecek olan kripto parayı satın alan kişiler Honda’nın özel hayatıyla ilgili paylaşılan videoları izleyebilecek.

Honda ile iletişim kurmak isteyen kişilerde yine KSK HONDA isimli kripto parayı satın alarak iletişim kurma imkanını bulabilecek. Keisuke Honda üretilen kripto paranın lansmanında şu açıklamaları yaptı:

”Bunun bazı deneysel unsurları var ve ne olacağını gerçekten hayal edemiyorum. Ancak hayranlarımla daha açık bir şekilde bağlantı kurmak istediğim için bu projeye başlamaya karar verdim. Henüz token’dan kazandığımız parayla ne yapacağımıza karar vermedik, ancak bu tür bilgileri tüm token sahiplerine açıklayacağıma söz veriyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.