Keanu Reeves, Wolverine karakterini canlandırmak istiyor

 Keanu Reeves, Wolverine karakterini canlandırmak istiyor

Matrix ve John Wick karakterleriyle büyük ün kazanan ve şu sıralarda efsane Matrix serisinin 4. filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Keanu Reeves, Wolverine karakterini canlandırmak istediğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Andy Cohen’in sunduğu SiriusXM programına konuk olan Reeves, birçok konuyla ilgili açıklama yaparken programdan bir gün sonra başka bir programda Neo-John Wick kavgasında kimin galip geleceği sorusuna enteresan bir cevap verdi. Reeves’in Matrix’te canlandırdığı Neo karakteri ile yenilmesi çok güç olan John Wick karakterinin dövüşmesi durumunda kimin kazanacağı sorusu gelince verdiği “İki karakter dövüşmez.” cevabı şaşırttı. Daha sonra sunucu “Ya Neo yanlışlıkla John Wick’in köpeğini öldürürse?” demesine rağmen Reeves tekrar “Hayır dövüşmezler.” yanıtını verdi.

john wick neo

Keanu Reeves, Wolverine karakterini canlandırmak istiyor

Bu cevabıyla gündeme gelen Reeves bir gün önce başka bir programda “Hep Wolverine’i canlandırmak istemişimdir.” açıklamasını yaptı. Daha sonra farklı bir filmden rol arkadaşı Alex Winter’ın “Henüz çok geç değil. Keanu’nun Wolverine’i canlandırması için çok geç değil.” demesine Reeves “Artık çok geç.” yanıtını verdi.

Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman’ın yaşlandığı için 3 sene önce bu karakteri canlandırmak için artık yaşlı olması nedeniyle bırakması ve Reeves’in Jackman’dan 4 yaş büyük olması rolü oynamasının ihtimalini oldukça düşürüyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir