Justin Bieber NFT için 500 Ethereum ödedi

Justin Bieber NFT

Justin Bieber NFT için 500 Ethereum ödedi

ABONE OL 

Justin Bieber NFT satın alan ünlüler arasında adını yazdırdı. Geçtiğimiz hafta Neymar‘ın NFT satın aldığı Bored Ape koleksiyonundan Justin Bieber da NFT satın aldı.

Justin Bieber NFT Satın Aldı

NFT’ler kripto para piyasasının düşüşte olmasından pek de etkilenmiyor. NFT koleksiyonları dikkat çekmeye devam ederken NFT’lerin hacmi de ciddi artışlara sahne olmuştu. Ünlü isimlerde NFT popülerliğinde yer almaya başladı.

Justin Bieber, Bored Ape Yacht Club koleksiyonlarından #3001 isimli NFT’yi 500 Ethereum ödeyerek satın aldı. 500 Ethereum yaklaşık olarak 1 milyon 317 bin dolara tekabül ediyor.

Bored Ape Yacht Club koleksiyonuna daha önce Neymar, Eminem ve Serena Williams ilgi göstermiş ve NFT satın almıştı.

Justin Bieber NFT için 500 Ethereum ödedi

Neymar NFT Satın Aldı: 454 Bin Dolar Ödedi

Neymar, ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape Yatch Club‘ın yeni bir üyesini satın aldı. Bored Ape 6633 isimli yeni NFT’yi satın alma işlemi için toplamda 159.99 Ethereum ödeyen Neymar ise bugünkü Ethereum fiyatına göre 454 bin dolar ödeme yapmış oldu. Aynı NFT’nin geçtiğimiz ayki değeri ise 96 Ethereum‘du.

Neymar resmi Twitter hesabından hem satın aldığı NFT’yi duyurdu. Ayrıca bu NFT‘yi profil resmi haline getirdi.

Eminem NFT için 462 Bin Dolar Ödemişti

Eminem ismiyle bilinen Marshall Mathers, ünlü NFT sanatçısı Bored Ape tarafından hazırlanmış olan bir NFT’yi satın aldı. Bu NFT için 123.45 Ethereum (462 bin dolar) ödeme yapan Eminem, satın aldığı NFT’yi Twitter’da profil resmi olarak ekledi.

Dünyanın en büyük rap sanatçılarından olan Eminem, Saturday Night Live klibini NFT olarak satışa çıkaracağı duyuran Eminem, resmi Twitter hesabından Without Me şarkısına NFT ve cryptocurrency kelimelerini ekleyerek bir tweet paylaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.