İstanbul’da Bitcoin vurgunu! Bir bekçi arkadaşlarını dolandırdı

   İstanbul’da Bitcoin vurgunu! Bir bekçi arkadaşlarını dolandırdı

  Bitcoin‘in fiyat artışı veya azalışı insanların yatırım yapmasına sebep oluyor. Her iki durumda da yeni yatırımcılar ortaya çıkıyor. Ancak yatırımı yapmadan önce gerekli bilgiye doğrudan yatırım yapacak kişinin sahip olması sağlıklıdır. İstanbul’da bir bekçi ”Bitcoin alıp sizi zengin edeceğim” diyerek arkadaşlarını dolandırdı.

  Bitcoin Vurgununun Son Adresi İstanbul

  İstanbul’da bekçilik yapan O. G. iş arkadaşlarından birkaç farklı bahane ile para istemeye başladı. Özellikle ”Bitcoin alıp sizi zengin edeceğim” ve ”Annemin tedavisi için para lazım” şeklindeki bahanelerle arkadaşlarından 346 bin 500 TL borç aldı.

  Özellikle Bitcoin’i duyan arkadaşlarından büyük paralar toplayan O.G paraları alarak arkadaşlarıyla iletişimi kesti. Mart ayından paraları toplayan O.G, Korona virüsü pozitif raporu aldı.

  O.G tarafından dolandırılan 6 bekçinin şikayetleri ile ortaya çıkan durum Bitcoin vurgunlarının hala devam ettiğini gösterdi. 6 bekçinin şikayetinin ardından 11 Mayıs’ta görevinden istifa eden O.G telefonunu da kapatarak tamamen iletişimi keserek kayıplara karıştı.

  Bitcoin vurgunu ve bu gibi durumlar maalesef devam ediyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir