iPhone SE konsept tasarımı ortaya çıktı!

iPhone SE konsept tasarımı

iPhone SE konsept tasarımı ortaya çıktı!

ABONE OL 

Apple bilindiği gibi ara model olarak nitelendirilen SE modelleri de duyurmaya başlanmıştı. Geçtiğimiz yıl iPhone SE 2020 modelini duyuran Apple’ın yeni SE modeli duyurması bekleniyor. Bugüne kadar yeni SE modeli hakkında birçok bilgi ortaya atılmıştı. Son olarak konsept tasarımı ortaya çıktı.

İşte iPhone SE Konsept Tasarımı!

Apple, iPhone X ile birlikte çentik ekran tercih etmeye başlamıştı. Geçtiğimiz yıl duyurulan iPhone SE 2020 modelinde ise iPhone 8 tasarımı yani çentiksiz tasarım tercih edilmişti. Apple Lab isimli Twitter kullanıcısı yeni iPhone SE‘nin konsept tasarımını paylaştı.

iPhone SE konsept tasarımı

Çentiksiz ekran ve arka kamera tasarımıyla dikkat çeken konsept tasarımının kesin tasarım olmadığını belirtmek gerekiyor. Akıllı telefonlar tasarımları sık sık çizilip bu şekilde paylaşılabiliyor. Eğer Apple bu tasarıma yakın bir tasarımı tercih ederse satışlarında ciddi artışlar görmesini bekliyoruz. iPhone SE 2020 modelinin ekran kasa oranının düşük olması o modelin çok az olan olumsuz özellikleri arasında yer alıyor. Eğer Apple, ekran kasa oranı yüksek bir SE modeli duyurursa bunun satışlarında olumlu etkilere sebep olması pek muhtemel.

Konsept tasarımın bir diğer dikkat çeken noktası ise tercih edilen renkler oldu. Apple, iPhone 11 serisi ile birlikte renk seçeneğini arttırmaya başlamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir