iPhone SE 2021 ve 2. nesil AirPods Pro Nisan’da karşımıza çıkabilir

iPhone SE 2021 ve 2. nesil AirPods Pro

iPhone SE 2021 ve 2. nesil AirPods Pro Nisan’da karşımıza çıkabilir

ABONE OL 

Apple, eylül aylarında duyurduğu amiral gemisi iPhone modellerinin yanı sıra ara model olarak duyurulan iPhone SE modelleri ile de dikkatleri çekiyor. 2016 ve 2020 yıllarında duyurduğu iPhone SE modellerine bir yenisini de nisan ayında eklemeyi düşünüyor. Aynı zamanda yeni 2. nesil AirPods Pro modelini de duyurmayı planladığı iddia edildi.

iPhone SE 2021 ve 2. Nesil AirPods Pro Gelebilir

iPhone SE 2021 ismiyle nisan ayında duyuracağı model dışında 2. nesil AirPods Pro modelini de duyurmak istediği iddia ediliyor. Her iki cihaza da dair teknik bir detay bulunmuyor. Ancak daha önceki iPhone SE modellerinde de olduğu gibi, duyurulduğu yıl en güçlü işlemci modeliyle duyurulması bekleniyor.

iPhone SE 2021 konsept tasarım

iPhone SE 2020 modelinde yer alan A13 Bionic işlemci çipi en güçlü Apple işlemcisiydi. Bu sebepten dolayı eğer iPhone SE 2021 duyurulursa iPhone 12’de yer alan A14 Bionic işlemci çipiyle karşımıza çıkacak.

AirPods Pro modelinin de 2. neslini üreteceği iddia edilen Apple’ın Aktif Gürültü Engelleme desteğinin yanı sıra Mekansal Ses desteğini de kullanıcılarına sunacak.

Her iki cihazın da karşımıza çıkması halinde alternatif bir akıllı telefon ve üst seviye bir kablosuz kulaklık deneyimi kullanıcıları bekliyor olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.