iPhone 16 RAM sızıntıları ortaya çıktı!

iPhone 16 RAM

iPhone 16 RAM sızıntıları ortaya çıktı!

ABONE OL 

iPhone 16 serisi bu yılın eylül ayında karşımıza çıkacak. Her yıl olduğu gibi sızıntılar da gelmeye başladı. Gelen sızıntılar arasında iPhone 16 RAM detayları yer alıyor.

iPhone 16 RAM Artışıyla Gelebilir

iPhone 16 serisinin duyurulmasına henüz aylar olmasına rağmen detaylar şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan sızıntılara göre iPhone 16 serisindeki RAM kapasiteleri artış gösterecek. iPhone 15 serisine kadar iPhone 15 ve iPhone 15 Plus modellerinde 6 GB olan RAM kapasitesi iPhone 16 ve iPhone 16 Plus modellerinde 8 GB‘a yükseltilecek.

Gücünü de Apple A18 Bionic çipinden alması beklenen iPhone 16 ve iPhone 16 Plus modellerine Wi-Fi 6E desteğinin de geleceği sızıntılar arasında yer alıyor.

Apple iPhone’larda RCS Desteğine Yeşil Işık Yaktı

Apple, iPhone modellerinde kullandığı mesaj uygulamasında iMessage isimli bir özelliği de sunuyor. iPhone modelleri arasında ücretsiz bir şekilde kullanılabilen mesajlaşma sisteminin yakında diğer işletim sistemlerine açılması bekleniyor.

iPhone kullanıcılarının internet desteği sayesinde ücretsiz mesajlaşması, mesajlaşırken ses gönderme, çıkartma gönderme gibi özellikleri de kullanmasını sağlayan iMessage büyük bir ilgi görüyordu. Avrupa Birliği standartları çerçevesinde hamleler yapan Apple, mesajlaşma uygulamasını da yalnızca iPhone modellerine değil Android cihazlarına da açmayı planlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir