iPhone 15 modelleri pil döngüsünü gösteriyor!

Phone 15 modelleri pil döngüsü

iPhone 15 modelleri pil döngüsünü gösteriyor!

ABONE OL 

iPhone 15 modellerinin batarya tarafında bir gelişme hayata geçti. iPhone 15 serisinden herhangi bir modele sahip olduğunuzda bataryanızın döngüsünü görebileceksiniz.

iPhone 15 Modelleri Pil Döngüsünü Gösterecek

Apple, 12 Eylül’de duyurduğu iPhone 15 serisiyle karşımıza 4 yeni model çıkardı. Bu seri aynı zamanda yeni özellikleri de barındırıyor. iPhone 15 modellerine daha önce hiçbir seride bulunmayan bir özellik eklendi. Artık iPhone 15 modellerinden herhangi birine sahip olan kişiler pil döngüsünü öğrenebilecek.

Pil döngüsü, telefon her şarja takıldığında yükselen bir değerdir. Bataryanın kaç defa şarj edildiğini gösteren bu döngü sayısı Apple tarafından bir hayli önemsiyor. iPhone modelinizin pilini değiştirmek için Apple’a gittiğinizde öncelikle bu döngü sayınız kontrol ediliyor ve garanti kapsamındaki döngü miktarını geçmediyseniz ücretsiz pil değişimi yapılıyor.

Ayrıca pil döngüsü cihazın ne denli dikkatli kullanıldığını da gösteriyor. iPhone 15 serisine kadar herhangi bir seride pil döngüsü gösterilmiyordu. Ancak iPhone 15 serisiyle birlikte bu özellikte hayata geçmiş oldu.

Pil döngüsünü görmek için AyarlarGenelHakkında adımlarını izleyebilirsiniz.

iPhone 15 Serisi Türkiye Fiyatları!

Apple, iPhone 15 serisini bugün düzenlenen Apple Event ile duyurdu. Birçok yenilikle karşımıza çıkan serinin Türkiye fiyatları da açıklandı. Yapılan açıklama ile iPhone 15 serisinin fiyatları şu şekilde olacak:

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir