iPhone 14 Pro çentiği iPhone 15 serisine gelecek!

iPhone 15 serisi

iPhone 14 Pro çentiği iPhone 15 serisine gelecek!

ABONE OL 

Apple’ın 7 Eylül tarihinde duyurduğu iPhone 14 serisinin Pro ve Pro Max modellerinde yeni bir çentiğe yer vermişti. Dynamic Island isimli bu yeni çentik çok fonksiyonlu yapısıyla dikkatleri çekmişti. Bu yeni çentiğin iPhone 15 serisine de gelmesi bekleniyor.

iPhone 15 Serisi Sızıntıları Gelmeye Başladı

Apple, iPhone 14 serisini yeni duyurdu ancak şimdiden iPhone 15 sızıntıları karşımıza çıkmaya başladı. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde yer alan Dynamic Island isimli çok fonksiyonel çentiğin iPhone 15 serisindeki tüm modellerde yer alması bekleniyor.

Akıllı telefon ve tabletler başta olmak üzere akıllı cihazların ekranları konusunda sızıntılarda bulunan Ross Young, bu iddiayı ortaya attı ve iPhone 15 bekleyen akıllı telefon hayranlarını heyecanlandırdı.

iPhone 15 serisiyle ilgili başka bir detay daha veren Young, iPhone 15 serisinin Pro ve Pro Max dışındaki modellerinin hala 120 Hz ekran yenileme hızı sunmayacağını belirtti.

iPhone 14 Pro çentiği iPhone 15 serisine gelebilir!

iPhone 14 Plus Bekleneni Veremedi

Apple ile ilgili yaptığı sızıntılarıyla isminden söz ettiren Ming-Chi Kuo, iPhone 14 serisinin ön satış süreci ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Gelen bilgilere göre iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modeli yeteri kadar ilgi görmedi.

Kuo, özellikle Plus modelinin mini modellerinin bile gerisinde kaldığını ifade etti. Yine bu yıl duyurulan iPhone SE 2022’nin bile iPhone 14 Plus‘tan daha fazla ilgi gördüğü de detay olarak belirtildi.

iPhone 14 Pro modeli ‘nötr‘ belirtilirken, iPhone 14 Pro Max modelinin geçtiğimiz yıl duyurulan iPhone 13 Pro Max modelinden daha fazla ilgi gördüğü Kuo tarafından açıklandı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir