iPhone 14 Pro böyle mi görünecek?

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro böyle mi görünecek?

ABONE OL 

Henüz iPhone 13 yeni duyurulmuşken iPhone 14 serisi hakkında sızıntılar şimdiden karşımıza çıkmaya başladı. Son olarak iPhone 14 Pro modelinin tasarımı gözler önüne serildi.

iPhone 14 Pro Hakkında Yeni İddia!

The Elec’in haberine göre iPhone 14 Pro modelinin ön kamerası çentik yerine delikli tasarım ile karşımıza çıkacak. Bu da ekranın üst kısmında yer alan ve zaman zaman rahatsız veren çentikli tasarımına son vermek anlamına geliyor. 6.1 inç ekranıyla kutusundan çıkacak olan iPhone 14 Pro modelinin yanı sıra 6.7 inç ekranıyla iPhone 14 Pro Max karşımıza çıkacak. Ayrıca 2022 yılında 4.7 inç ekranlı ”mini” modelinin de duyurulmaması bekleniyor.

İddianın detaylarında yalnızca iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelinin delikli ön kamera tasarımıyla karşımıza çıkacağı belirtiliyor. iPhone 14 ve duyurulması beklenen yeni modelinin yine çentikli tasarımla karşımıza çıkacağı iddia ediliyor.

iPhone 14 Pro böyle mi görünecek?

iPhone 14 2 TB Depolama Kapasitesine Sahip Olacak!

iPhone 14 hakkında yeni bir iddia atıldı. Bu iddiaya göre iPhone 14 serisindeki Pro ve Pro Max modellerinin en yüksek depolama kapasitesi seçeneği 2 TB olacak. iPhone 13 serisi ile birlikte 1 TB depolama kapasitesi seçeneği sunan Apple’ın bu kapasitede artış yapması bekleniyor.

Daha önce de iPhone 14 serisi hakkında bir iddia ortaya atılmış ve mini modelinin yerine Max isimli bir model duyurulacağı belirtilmişti. Bu bilgilerin doğruluğu ise şimdilik düşük bir ihtimal görünüyor. Ancak 2022 yılının eylül ayına doğru daha doğru sızıntıların gelmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.