iPhone 14 Plus stokları güncellendi!

iPhone 14 Plus stok

iPhone 14 Plus stokları güncellendi!

ABONE OL 

Apple tarafından uzun yıllar sonra Plus model duyurulmuştu. iPhone 14 Plus, serinin diğer üyelerine göre en geç teslimat süresine sahip akıllı telefon olmuştu. Apple, iPhone 14 Plus stoklarını hazırladı ve internet sitesinde teslimat süresini de güncelledi.

iPhone 14 Plus Stokları Güncellendi! Teslimat Tarihi Öne Çekildi

Apple, iPhone 14 Plus stoklarını hazırladı ve internet sitesindeki teslimat süresini güncelledi. Yapılan güncellemeye göre iPhone 14 Plus satın alan bir kişi 4-6 gün içerisinde akıllı telefonuna ulaşabiliyor.

Teslimat tarihi geçtiğimiz güne kadar Apple’ın internet sitesinde görünmüyordu.

iPhone 14 Plus
iPhone 14 Plus stokları güncellendi!

iPhone 14 Plus’ın Gerçek İsmi Görüldü

Apple, resmi internet sitesinde iPhone 14 serisine dair fotoğrafları paylaşmıştı. Merakla iPhone 14 hayranları tarafından iPhone 14 Plus modelinin fotoğrafı kaydedilmeye çalışıldı. Bu hamle sayesinde iPhone 14 Plus fotoğrafının dosya isminin iPhone 14 Max olduğu görüldü.

iPhone 14 serisi henüz duyurulmamışken ortaya çıkan sızıntılarda iPhone 14 Max modeline dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Ancak daha sonra sızıntılar Max yerine Plus modelinin duyurulacağını gösterdi.

Ancak fark edilen bu detay sayesinde Apple’ın da sonradan isim değişikliğine gittiğini gösteriyor.

iPhone 14 Serisi Ne Kadar İlgi Görüyor?

iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinden oluşan iPhone 14 serisinin Pro modellerinin iPhone 13 Pro modellerinden daha fazla talep gördüğü resmi rakamlardan anlaşılıyor. Ancak iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Plus modelleri için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil.

JP Morgan analistleri tarafından da benzer ifadeler kullanıldı ve Pro olmayan modellerin yeteri kadar ilgi görmediği belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir