iPhone 14 2 TB depolama ile gelecek!

iPhone 14

iPhone 14 2 TB depolama ile gelecek!

ABONE OL 

Apple, eylül ayında iPhone 13 serisini duyurdu. Bu akıllı telefon serisinin üzerinden henüz bir ay geçmemişken iPhone 14 konuşulmaya başlandı. iPhone 14 modelinin 2 TB’a kadar bir depolama kapasitesi sunması bekleniyor.

iPhone 14 2 TB Depolama Kapasitesine Sahip Olacak!

iPhone 14 hakkında yeni bir iddia atıldı. Bu iddiaya göre iPhone 14 serisindeki Pro ve Pro Max modellerinin en yüksek depolama kapasitesi seçeneği 2 TB olacak. iPhone 13 serisi ile birlikte 1 TB depolama kapasitesi seçeneği sunan Apple’ın bu kapasitede artış yapması bekleniyor.

Daha önce de iPhone 14 serisi hakkında bir iddia ortaya atılmış ve mini modelinin yerine Max isimli bir model duyurulacağı belirtilmişti. Bu bilgilerin doğruluğu ise şimdilik düşük bir ihtimal görünüyor. Ancak 2022 yılının eylül ayına doğru daha doğru sızıntıların gelmesi bekleniyor.

iPhone 14 2 TB depolama ile gelecek!

iPhone 14 Serisi Göründü

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 14 Pro ve üzeri modellerde çentiğin kaldırılacağı ve nokta çentiğin kullanıcılara sunulacağı iddia etti. Ayrıca bu modellerde 48 megapiksel ultra geniş açı kamerasının yer alacağı da yapılan açıklamada yer aldı.

Bunun dışında Apple’ın yine eylül ayında iPhone 14 serisinin duyurması bekleniyor. Bir hafta önce duyurulan iPhone 13 serisi ise şimdilik ön satışa sunulmuş durumda. Birkaç hafta sonra ise rahatlıkla satın alınabilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.